KOLORUJ I UCZ SIĘ Z LUVENĄ!

Czy wiesz, że nawet jedna trzecia wypadków z udziałem dzieci w wieku szkolnym dzieje się w okresie od czerwca do sierpnia? Wakacje to nie tylko najszczęśliwszy, ale też najbardziej niebezpieczny czas dla dzieci. Lato sprzyja spędzaniu czasu na świeżym powietrzu, które może przybrać rozmaite formy. Nie raz jesteśmy świadkami gry w piłkę przy ulicy, jazdy na hulajnodze, deskorolce lub rowerze. Czy Twoje dzieci lub młodsze rodzeństwo wie jak zachowywać się jako uczestnik ruchu drogowego w mieście i na wsi?
To kluczowe dla ich bezpieczeństwa!

Luvena - jeden z największy producentów nawozów rolniczych w Polsce, wychodzi z propozycją edukacji dzieci poprzez zabawę. W ramach akcji "Koloruj i ucz się z Luveną" przygotowano blisko 20 kolorowanek, zagadek i komiksów, dzięki którym nauczysz swoje dziecko poprawnych zachowań i nawyków.

Rysunkowi bohaterowie napotykają na swojej drodze m.in. traktor, nieznajomego w samochodzie oraz przypominają o odblaskowych zawieszkach i poprawnym przechodzeniu przez przejście dla pieszych.

Całkowicie darmowe materiały dla rodziców, opiekunów i nauczycieli będą dostępne do pobrania ze strony www.nawozy.pl. Zadbajmy razem o bezpieczniejsze wakacje w tym roku!

Pobierz kolorwankę!

Pobierz

Data ostatniej aktualizacji: 14 czerwca 2022