Nowości

NOWOŚĆ OD LUVENA S.A. – OPTIPLON 4

 

Bezpieczeństwo naszych klientów i pracowników jest dla nas najważniejsze. Śledzimy sytuację epidemiologiczną, nasze decyzje oraz działania opieramy na zaleceniach i informacjach władz lokalnych oraz rządowych.
Biorąc pod uwagę powagę sytuacji podjęliśmy już adekwatne środki zaradcze. Wprowadziliśmy procedury dot. zapobiegania rozprzestrzeniania się koronawirusa w firmie: ruch osobowy został ograniczony, przekazaliśmy pracownikom środki do dezynfekcji i wdrożyliśmy procedury zapobiegawcze (dezynfekowane są powierzchnie robocze, zmodyfikowaliśmy sposób przyjmowania korespondencji oraz dokumentów od kierowców).
Zaznaczamy, że ciągłość pracy jest nadal zachowana. Mimo trudnej sytuacji z jaką przyszło nam się zmierzyć robimy wszystko, aby fabryka działała normalnie i dokładamy starań, aby ta sytuacja nie odbiła się negatywnie na naszych klientach. Chcemy to przetrwać, więc kontynuujemy pracę, aby wypełnić zobowiązania i dostarczyć produkty tym, którzy ich potrzebują.

12 MAKS

https://nawozy.pl/wszystkie-produkty/rs/

https://nawozy.pl/wszystkie-produkty/universal/

W dniach 27-28.06.2015r. odbyła się XVII Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych w Boguchwale organizowana przez Podkarpacki Ośrodek Doradztwa Rolniczego, przy honorowym patronacie Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Wojewody Podkarpackiego oraz Prezesa Podkarpackiej Izby Rolniczej.

(więcej…)

 

 

Ostatnio zmodyfikowany 29 kwietnia, 2022 o 11:59